• Wysoka Donica / Kolor: Czerwony Połysk / Wysokość do wyboru 25 cm do 90 cm

Nowoczesna donica wysoka, o prostokątnej bryle, w kolorze czerwonym w wysokim połysku. Wykonana ręcznie z aluminiowych paneli kompozytowych, dzięki czemu jest odporna na niekorzystne działanie promieni UV, wilgoci oraz mrozu. Możliwość wyboru wysokości donicy z zakresu od 25 cm do 90 cm pozwala na idealne dopasowanie jej do Twoich potrzeb. Wewnątrz donicy montujemy półkę nośną, której wysokość również ustalasz Ty. Dzięki temu wyeksponujesz Twoje rośliny dokładnie tak jak tego chcesz. Wysoka donica może stanowić ozdobę salonu, biura, placówki sprzedażowej. Doskonale sprawdzi się również przed wejściem do domu lub firmy.

Kolor
Czerwony Połysk
Otwory drenażowe
Wybór wysokości
Średnica otworu
Głębokość półki nośnej [cm] od 10 cm - 50 cm
0 / 60
220.00
Szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 14 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Kurier InPost 0
Poczta Polska 0
Paczkomat InPost 0
Kurier DPD (Pobranie) 45
Waga 5 kg

Zamówienie telefoniczne: 516067814

Zostaw telefon

Donica Prostokątna / Wysoka / Kolor:  Czerwony Połysk 

 

image

Specyfikacja doniczki

  • Wykonana ręcznie z aluminiowych paneli kompozytowych.
  • Odporna na działanie mrozu, wilgoci oraz promieni UV.
  • Kolor: Czerwony Połysk.
  • Wymiary: Szerokość: 30 cm / Długość: 30 cm / Wysokość: do wyboru od 25 cm - 90 cm.
  • Średnica otworu wieka donicy: maksymalnie 20 cm.
  • Głębokość półki wewnątrz: do wyboru od 10 cm - 50 cm.
  • Kształt: Prostokątny.
  • Otwory drenażowe: Na życzenie. 

 


 

Opis doniczki

Doniczkę tworzymy dla Ciebie z aluminiowych paneli kompozytowych. Dzięki temu jest ona: trwała, lekka i odporna na działanie wilgoci, mrozu oraz promieni UV. Zewnętrzne warstwy doniczki stanowi aluminium, metaliczna powłoka sprawia, że produkt zyskuje luksusowy i minimalistyczny charakter, którego pozbawione są plastikowe odpowiedniki. Prostokątna bryła pozwala wkomponować się donicy idealnie w nowoczesne, minimalistyczne przestrzenie, a dzięki wysokiej odporności na działanie korozji stanowi ozdobę na lata.

 

Doniczka wykończona jest lakierem o kolorze czerwonym w wysokim połysku. Ten ciepły i 'krzykliwy' kolor stworzy idealny kontrast dla żywej zieleni roślin, uwydatniając ich naturalne piękno i zwracając na nie uwagę. Czerwona doniczka stanowi doskonały sposób na przełamanie monochromatycznych barw pomieszczeń i wprowadzenie do nich więcej życia. Świetnie pasuje zarówno do jasnych, jak i ciemnych przestrzeni, a jej surowy minimalistyczny charakter sprawia, że doniczka będzie idealnym dopełnieniem luksusowychnowoczesnych aranżacji. Dzięki wykończeniu na wysoki połysk, doniczka otrzymuje status ponadczasowej w świecie wnętrzarskich kompozycji.

 

Półka nośna wewnątrz donicy

Czasami rośliny nie potrzebują dużo miejsca na system korzeniowy, więc po co wówczas wypełniać ziemią całą donicę

Półka nośna wewnątrz donicy pozwoli Ci na wyeksponowanie Twojej rośliny na wybranej przez Ciebie wysokości, dzięki czemu całość pozostanie lekka i łatwa w przenoszeniu.

Im wyżej znajdować miałaby się półka, tym wyżej będzie również środek ciężkości donicy. Więc jeśli zdecydujesz się na wysoką donicę, to zalecamy, by półka nośna znajdowała się w połowie jej wysokości, zwiększy to stabilność doniczki. To szczególnie istotne, gdy planujesz posadzenie dużej rośliny, lub gdy donica miałaby stać na zewnątrz, gdzie będzie narażona na podmuchy wiatru.

Głębokość półki nośnej liczymy od szczytu donicy.

 

Wieko donicy

Donica wysoka

Wysokie doniczki naszej produkcji wyróżnia to, że ich górna część jest zaślepiona wiekiem, w którym wycięty jest otwór o takiej średnicy, jaką wybierzesz.

Rozwiązanie to pozwala na wyeksponowanie pędów rośliny (nadziemnej części) w taki sposób, jak gdyby roślina wyrastała bezpośrednio z bryły donicy. Nie musisz wówczas używać żadnych ozdobnych materiałów takich jak kora, czy kamienie. Takie połączenie stworzy atrakcyjny kontrast, który uwydatni jeszcze bardziej piękno roślinności w luksusowym i nowatorskim stylu.

 

Otwory drenażowe

Donice domyślnie są uszczelnione na wypadek, gdyby stać miały na drewnianym parkiecie, lub innej powierzchni, która może ulec uszkodzeniu wskutek działania wody. Uważaj, by nie przelać swoich roślin.

Gdy chcesz, by Twoja donica stanowiła ozdobę na zewnątrz: przed domem, na tarasie, na balkonie; zdecyduj się wówczas na opcję z otworami drenażowymi. Zapobiegniesz tym samym nadmiernemu gromadzeniu się wody podczas ulewnych deszczy, co mogłoby spowodować gnicie roślin.

 

Wysokość donicy

Wiemy jak cenny jest czas, dlatego nie warto go tracić na szukanie donicy, której wymiary byłyby odpowiednie. Szeroki zakres możliwości konfiguracji donicy pozwoli Ci stworzyć dla siebie donicę idealną. Dobierz wysokość swojej doniczki z zakresu 25 cm - 90 cm i wkomponuj ją w swoją przestrzeń co do centymetra.

 

 


 

W przypadku, gdy potrzebujesz donicy o niestandardowych wymiarach, możemy wykonać ją dla Ciebie na zamówienie. Wystarczy, że do nas napiszesz, albo zadzwonisz, a w przeciągu 24 godzin otrzymasz darmową wycenę.

Podaruj Twojej zieleni trochę przestrzeni